Prekvapenie

01.08.2020

Veľmi sa mi páči pieseň Prekvapenie. Už keď som zložil základnú melódiu, bola pre mňa niečím medzi východniarskym cítením chlapmi spievaných piesní a Johnom Lennonom v Madison Square Garden. Skrátka, cítim k nej niečo veľmi hlboké. (Felix Ján Tkáč)

Do premiéry filmu ŠŤASTNÝ MUŽ FELIX ostáva už len 10 dní. Čo poviete na to, keby sme si čas čakania skrátili nádhernými skladbami z pokladnice kapucína a kňaza, brata Felixa a jeho dvoch kapiel - Kapucíni, respektíve Felice? Dnes to bude Prekvapenie.

Ak si myslíte, že si práca Cavolo, o. z. zaslúži viac ako len lajk, môžete tak urobiť na IBAN SK77 5600 0000 0059 9866 3002. Veľká vďaka. Zároveň chceme poďakovať všetkým tým, ktorí už našu snahu týmto spôsobom ocenili.

Spevník Kapucíni & Stanley, ktorý obsahuje 213 piesní s akordami, vrátane všetkých skladieb brata Felixa, nájdete práve tu. Odporúčam. Pre fanúšikov povinná výbava do knižnice. Pre ľudí, ktorí radi obdaruvávajú, tip, čím potešiť tých, na ktorých nám záleží. Vyskúšajte. Spevník sa nielen dobre spieva a hrá, ale aj číta a má.