Odohrané

Koncerty

2021

05.09. Pezinok - kapucínska záhrada
03.09 Lozorno - Abeland
29.08. Hriňová - Raticov vrch
28.08. Turček
22.08. Cabaj-Čápor - Gospel fest
21.08. Šuňava - festival Za jazerom
18.08. Lúčky Kúpele - kostol
15.08. Nevoľné
10.08 Ružomberok - Čutkovská dolina
25.07. Námestovo - Verím Pane
24.07. Chalmová
04.07. Hubošovce - Chvály v údolí
30.06. Nimnica - kúpele
26.06. Kremnické Bane - hody
20.06. Šamorín - Evanjelický kostol
16.06. Nimnica - kúpele
09.06. Nimnica - kúpele
28.05. Bratislava - Domov svätého Jána z Boha
18.04. Pezinok - Farský kostol - online
14.03. Bratislava - Kapucínsky kostol - online

2020

09.11. Bratislava - Rádio Devín
26.09. Stupava - 25 rokov kapucínok na Slovensku
16.09. Košice - budova Pyramídy
29.08. Kremnické Bane
15.08. Trenčianske Jastrabie
12.07. Nevoľné
05.07. Hriňová - Raticov Vrch
28.06. Čelovce - Primície Michala Vargu
20.06. Kremnica - Misijný
13.06. Abeland
05.06. Bratislava - Rusovce - Noc kostolov
01.03. Orlov - Misijný
23.02. Čierna Voda
22.02. Bratislava - UPeCe - Ples
19.02. Nimnica - Kúpele
12.02. Nimnica - Kúpele
31.01. Bratislava - Kramáre - Golonka
24.01. Bratislava - Mládežnícka omša u kapucínov
22.01. Nimnica - Kúpele

2019

15.12. Ilava
13.12. Hniezdne
07.12. Torysa
24.11. Drietoma
22.11. Bratislava - Rača - Kapucíni spievajú Stanleyho
16.11. Podkonice
19.10. Dvorníky
17.10. Spišská Kapitula
05.10. Bardejov
22.09. Michalová - Misijný
21.09. Mošovce
13.09. Bratislava - Kramáre - Golonka
01.09. Spišská Belá
31.08. Dudince
17.08. Zvolenska Slatina
31.07. Nimnica - Kúpele
27.07. Praznov - Festival pod hviezdami
24.07. Nimnica - Kúpele
19.07. Námestovo - Verím Pane
01.06. Červený Klastor
29.06. Považany - Misijný
15.06. Šuňava - Ja zazerom
01.06. Nemšová
24.05. Sušice - Noc kostolov
20.05. Ružomberok - Kampaň eurovoľby
19.05. Lendak - Kampaň eurovoľby
18.05. Plavecké Podhradie - Spomienka na Darinu Olšovskú
12.05. Tatranská Lomnica - Seminár Elias Vella
06.05. Tatranská Lomnica - Seminár Elias Vella
05.05. Belža
04.05. Vrútky
01.05. Kremnické Bane
06.04. Nevidzany
29.03. Bratislava - Slovenský rozhlas
28.03. Bratislava - Rusovce
25.03. Lieskovec
23.03. Haniska
22.03. Bystré
03.03. Bystré
01.03. Košice - Fuga
25.01. Bratislava - Mládežnícka u kapucínov

2018

12.12. Bratislava - Karlova Ves - Kostol minoritov
02.12. Kremnické Bane
25.11. Košice - Pocta Petrovi
24.11. Hanušovce - Misijný
17.11. Hriňová
28.10. Prešov - Felix 60
27.10. Trebišov - Felix 60
21.10. Čierna Voda
10.10. Šuňava - Kresťan v politike
06.10. Strážnica - Svadba Anička Bučková
05.10. Bratislava - Felix 60
01.10. Pezinok - Felix 60
30.09. Štiavnik - Felix 60
26.09. Ružomberok - Katolícka univerzita
23.09. Praha
22.09. Bratislava - Devínska Nová Ves
15.09. Vranov nad Topľou - Misijný
20.07. Námestovo - Verím Pane
21.07. Hatalov
22.07. Námestovo - Verím Pane - M&L Hirko
01.07. Habovka
16.06. Šuňava - Za jazerom
10.06. Podhorany
01.06. Handlová
26.05. Piešťany
25.05. Brno - Noc kostolov
15.03. Bratislava - TV Lux Poltón klub

2017

10.12. Bratislava - Ružinov - Divadlo pod schodami
27.12. Pezinok - Spomienka na Stanleyho
25.11. Svidník
18.11. Trnava
10.11. Malá Hradná
29.10. Nové Zámky - Františkánsky kostol
18.10. Nitra - UPeCe
30.10. Vranov nad Topľou - Misijný
13.08. Nová Ves nad Žitavou
06.08. Hrboltova
20.07. Námestovo - Verím Pane
19.07. Námestovo - Verím Pane - Hirko
07.07. Veľký Šariš
24.06. Šuňava - Za jazerom
17.06. Piešťany - Adorácia
09.06. Praha - Jižní Město
08.06. Tesárske Mlyňany
26.05. Kroměříž
20.05. Čaka
01.04. Trhovište
01.04. Vranov nad Topľou

2016

05.12. Likavka
03.12. Trhovište - Misijný
19.11. Košice - Terasa - Festival sakrálneho umenia
12.11. Trenčianske Teplice
30.10. Pata - Misijný
23.10. Joblonov
22.10. Dubová
11.10. Čadca
16.10. Slovenská Ľupča
08.10. Bystré
02.10. Štiavnik - Misijný
18.09. Malatiná
17.09. Torysa - Misijný
10.09. Ličartovce
14.08. Bobrov
24.07. Nová Ves nad Žitavou - Pútnický areál Studnička
17.07. Trstená - Spievame Márii
16.07. Oravská Lesná - Misijný
25.06. Šuňava - Za jazerom
28.05. Zemplínsky Branč - Misijný
07.05. Bratislava - Katolícke noviny
29.04. Šoporňa - Misijný

2015

29.11. Nové Zámky - Františkánsky kostol
20.11. Bystré - DK
19.11. Košice - Fuga
17.11. Zvolen- Kostol sv. Alžbety
14.11. Radošina - Misijný
23.08. Šintava
15.08. Prievidza - Mariánska púť
08.08. Šuňava - Gospelfest
12.06. Habovka - Stará cesta
06.06. Praha - Misijný
09.05. Iliašovce - Misijný
09.05. Kraków (Poľsko) - Púť rádia Lumen
26.04. Prešov - Turné 20 rokov
24.04. Pezinok - Turné 20 rokov
19.04. Bratislava - Turné 20 rokov
17.04. Ružomberok - Turné 20 rokov
16.04. Žilina - Turné 20 rokov
20.03. Bernolákovo - Misijný
07.03. Vojčice - Misijný

2014

22.02. Varín - Misijný
15.03. Ivanka pri Nitre - Misijný
05.04. Harichovce - Misijný
25.04. Prešov
24.05. Doľany - Misijný
26.06. Liptovské Sliače
13.07. Svätý Anton
02.08. Naštice
15.08. Žilina
23.08. Šintava
21.09. Partizánska Ľupča
26.09. Ružomberok
04.10. Ždiar
25.10 Spišská Nová Ves
15.11. Vysočany
23.11. Ružomberok - Kéfas 20 rokov
29.11. Spišská Nová Ves - DK Mier
13.12. Bratislava - DK Lúky
14.12. Bzince pod Javorinou

2013

18.01. Bratislava - UPeCe
07.12. Liptovská Teplička
23.11. Sečovce
29.10. Bratislava - Hlava XXII
26.10. Podolínec
12.10. Bratislava - Šafárikovo námestie
28.09. Zlín - Pod Věží
14.09. Vydrník - Misijný
31.08. Lamač
29.08. Zálesie
25.08. Veľké Rovné
20.07. Mýto pod Ďumbierom
07.07. Svätý Anton
14.07. Veľký Sariš
19.06. Bratislava - Gospel Café
01.06. Brezno - Misijný
25.05. Nitra - Svätourbanské slávnosti
23.05. Bratislava - UPeCe - 18. výročie kapely
11.05. Chrasť nad Hornádom
05.05. Hrnčiarovce nad Parnou - Väznica
05.03. Nitra - OC Mlyny
02.03. Dubová - Misijný
12.02. Bratislava - UPeCe

2012

27.12. Ružomberok
01.12. Belža
16.11. Ružomberok
12.11. Pezinok
27.10. Prešov - Sídlisko III
06.10. Chynorany
30.09. Šintava
22.09. Prostějov
15.09. Ražňany
17.08. Oravská Polhora
12.08. Šaštín
05.08. Lazany
27.07. Močenok
14.07. Čierny Balog - Skanzen
14.07. Topoľčianky
08.07. Svätý Anton
30.06. Pohronská Polhora
24.06. Sabinov
26.05. Polomka
20.05. Nitra
28.04. Voľa pri Michalovciach
24.03. Slovenská Ves - DK
03.03. Smižany
17.02. Šaštín
04.02. Pruské
28.01. Bratislava - Incheba - Ples
08.01. Malatiná - DK

2011

11.12. Prešov - Kino Scala
10.12. Humenné - CVČ
09.12. Snina - DK
19.11. Slatina nad Bebravou - Kostol
06.11. Stará Turá
14.10. Žilina - OD Mirage
09.10. Nitra - Klokočina
24.09. Šintava
17.08. Čičmany - Dom sv. Bystríka
12.08. Strážnice - Kostol
11.07. Bratislava - Kapucínsky kostol
10.07. Svätý Anton - Ranč Nádej
03.07. Kolín - Nemecko - DK
19.06. Ivanka pri Nitre
18.06. Kremnické Bane
12.06. Blatnice pod svatým Antonínkem
11.06. Boršice ČR - DK
04.06. Ilava
27.05. Trnava
21.05. Levice
14.05. Lozorno - Abeland
09.04. Rohožník - Kostol
19.03. Dulov - DK
22.01. Bratislava - Incheba
16.01. Dubnica - Nápravno-výchovný ústav

2010

12.12. Hrnčiarovce - Nápravný ústav
03.12. Bratislava Vajnory - Vinotéka Regius
29.11. Bratislava - Aupark
27.11. Bežovce
14.11. Prešov - DK Panorama
23.10. Bratislava - Petržalka - Kostol Povýšenia sv. Kríža
20.10. Záhorská Bystrica
11.10. Bratislava - Hlavné námestie
02.10. Poniky - DK
05.09. Veľký Šariš - Na Šarišskom hrade
23.07. Námestovo - Verím Pane
10.07. Kremnica - Vinotéka Biely bocian
08.07. Žilina - Mariánské námestie
02.07. Nová Baňa - Kino Vatra
27.06. Nitra - Zobor - Kostol
18.06. Nižná
13.06. Bratislava - Krasňany
09.06. Bratislava - TV LUX
01.06. Lendak
25.05. Bratislava - Ružinov - DK
22.05. Hontianske Nemce - Misijný
15.05. Bratislava - Rača - Ihrisko u Školských bratov
13.05. Nemšová
02.05. Oščadnica
01.05. Kračúnovce - Misijný
20.03. Pata - Misijný
13.03. Bratislava - Fidel Marko Pagáč 50 rokov
27.02. Veličná - Misijný
13.02. Zamutov - DK
06.02. Tužina - DK
06.02. Bratislava - Vrakuňa - Ples
31.01. Mikušovce - Kostol

2009

16.12. Nitra - UPeCe
13.12. Veľký Šariš - DK
12.12. Drienov
06.12. Košice Terasa - Kostol
05.12. Trebišov - DK
04.12. Prešov - Skala
27.11. Strážnice - Kostol
22.11. Michalovce - Kostol Redemptoristov
24.10. Veľké Kostolany
16.10. Bratislava - UPeCe - Mia 50 rokov
03.10. Mikušovce - Andrejka 30 rokov
02.10. Bratislava - Kapucínsky kostol
25.09. Bratislava
13.09. Stanča
29.08. Nemčiňany
09.08. Kežmarok
25.07. Divín
12.07. Spišský Salaš
11.07. Hermanovce nad Topľou
05.07. Nitra
27.06. Pruské
14.06. Farnieres (Belgicko)
13.06. Farnieres (Belgicko)
12.06. Sološnica
11.06. Praha - Kapucinsky kostol
24.05. Bratislava - Vajnory
24.04. Sereď - DK
14.03. Čerhov - DK
28.02. Omšenie - Kostol
15.02. Bardejov - Oslava 70 rokov
14.02. Šaštín - Púť zaľúbených
07.02. Sedlice - DK

2008

06.12. Ružomberok
05.12. Čerhov
22.11. Ubrež
13.09. Bakov nad Jizerou
07.09. Ivanka pri Dunaji
13.07. Spišský salaš - Gospel talent
12.07. Jankov Vršok - Sayfest
04.07. Velehrad - Česká televízia
28.06. Vrbové
21.06. Pitelová
15.06. Bratislava - Petržalka
07.06. Budapešť (Maďarsko) - Svadba
25.05. Bratislava - Vajnory
21.05. Trenčín
18.05. Sereď
17.05. Košice - Terasa
11.05. Trenčianske Teplice
03.05. Velehrad
19.04. Pezinok
16.04. Nitra
12.04. Margecany
13.01. Bolešov
05.01. Brusno - Festival

2007

08.12. Bratislava - Vianočné trhy
02.12. Hradište - DK
17.11. Smolenice - Misijný
20.10. Veľké Chlievany- Misijný
19.10. Nové Mesto nad Váhom - DK
13.10. Mníchov (Nemecko)
07.10. Valaská - DK
06.10. Bakov nad Jizerou - Misijný
30.09. Dolná Tižina - Hody
22.09. Podkriváň - Misijný
15.09. Šaštín
14.09. Čičmany - Kostol
08.09. Nemšová - Animátori eRka
08.09. Pezinok - Kapucínfest
07.09. Dolný Kubín - Livefest
01.09. Jasenove - Benátska noc
19.08. Košeca - Kostol
16.08. Žilina - Mariánske námestie - Kultúrne leto
12.08. Habovka - Festival
11.08. Zázrivá - Festival
04.08. Žaškov - Pán ťa hľadá
28.07. Močenok - Gorazdov Močenok
28.07. Divín - Festival
21.07. Námestovo - Verím Pane
15.07. Trstená - Spievame Márii
07.07. Krakovany - Stretnutie mládeže Nebojte sa!
05.07. Nitra - Svätoplukovo námestie - C-M slávnosti
01.07. Cvilin u Krnova - Františkánske stretnutie mládeže
24.06. Mikušovce - Súkromný
23.06. Prešov - Sekčov
22.06. Rajec
16.06. Tesárske Mlyňany - Misijný
08.06. Kostolná Ves - Misijný
26.05. Láb - Misijný
19.05. Žilina - Festival
19.05. Krásno nad Kysucou
15.05. Banská Bystrica - Misijný dom
12.05. Bratislava - Dračifest
11.05. Ihľany - Misijný
05.05. Hruštín - DK
29.04. Lopej - Jarná slávnosť sv. Juraja
21.04. Vranov nad Topľou - DK - Gospel song
20.04. Kežmarok - Ľubica - DK
16.04. Brno - Jezuitský kostol
17.03. Vnorovy - Misijný
11.02. Dúlov
10.02. Tužina - Festival
02.02. Trnava
27.01. Pezinok - Kapucínsky kláštor
20.01. Bratislava - Justičný palác

2006

03.12. Bolešov
28.11. Banská Bystrica - Predvolebná kampaň
26.11. Lovča
25.11. Trnava - Františkánsky kostol
20.11. Banská Bystrica - Misijný dom - Predvolebná kampaň
18.11. Nová Húdka
18.11. Byster
17.11. Košická Polianka
04.11. Kremnické Bane
26.10. Bratislava - UPeCe - Festival
22.10. Vidina
21.10. Brusno - Festival
20.10. Bratislava - Karlová Ves - Festival
14.10. Ružomberok - Festival
13.10. Levoča
29.09. Zlín - Festival Maják
24.09. Pohronská Polhora - Festival
24.09. Mýto pod Ďumbierom
21.09. Turany
19.09. Bratislava - Slovenský rozhlas
15.09. Kremnica
14.09. Žilina - Kostol Vlčince - 1. stupeň ZŠ
14.09. Žilina - Kostol Vlčince - 2. stupeň ZŠ
10.09. Turčiansky Ďur
02.09. Strážnice - Na vode
19.08. Zázrivá
19.08. Trstená
18.08. Stupava - Stupavský širák
29.07. Divín - Festival
22.07. Námestovo - Verím Pane
15.07. Domaniža
08.07. Krakovany
04.07. Terchová - Cyrilometodské dni
01.07. Košice - Terasa
29.06. Prešov - cirkevné gymnázium
10.06. Sassuolo (Taliansko)
04.06. Trnava - Dobrofest
03.06. Brezno - Festival
28.05. Žitavany
27.05. Bratislava - Porta
20.05. Dubnica - Festival Maják
08.05. Podunajské Byskupice
03.05. Bratislava - UPeCe
01.04. Vnorovy
25.03. Trávnica - Kaštiel
11.03. Trenčianské Mitice
19.02. Hnúšťa
28.01. Devínska Nová Ves - Ples
27.01. Žilina - Stredná škola
21.01. Říčany

2005

16.12. Námestovo
01.12. Bratislava - Beseda
19.11. Dolná Tižiná - Misijný
13.11. Prešov - 10. rokov kapely
12.11. Košice - 10. rokov kapely
11.11. Sečovce - 10. rokov kapely
03.11. Bratislava - otvorenie knihkupectva
30.10. Krupina
29.10. Cabaj-Čápor - Misijný
28.10. Nová Baňa
27.10. Bratislava - UPeCe - Festival
22.10. Žilina - Vlčince
21.10. Pezinok
08.10. Rajnochovice
07.10. Vranov nad Topľou
06.10. Fričovce - Misijný
01.10. Zlín - Festival Pod véží
30.09. Brezno - Mazorník
23.09. Bratislava - Kapucínsky kostol - Krst CD Všetkými desiatimi
17.09. Bratislava - Eucharistický kongres
04.09. Palárikovo - Súkromný
03.09. Lučina - Na vodě
06.08. Žaškov - Festival
31.07. Dolné Naštice
30.07. Divín
24.07. Rudňanská Lehota
23.07. Námestovo - Verím Pane
22.07. Sečovská Polianka
10.07. Spišská Nová Ves
04.07. Terchová - Festival
26.06. Prešov - Farfest
26.06. Žilina
25.06. Kremnické Bane - Ľudová zábava
24.06. Žiar nad Hronom
04.06. Havaj
04.06. Belá nad Cirochou - Birmovka
03.06. Belá nad Cirochou
01.06. Martin - MDD
28.05. Žilina - Mariánske námestie
21.05. Kremnické Bane - Ľudová zábava
18.05. Bratislava - Františkánsky kostol
15.05. Poniky
14.05. Rafajovce
07.05. Michalovce - Svadba Vojto Lakomý
28.09. Bratislava - UPeCe - Festival
22.04. Bratislava - Omša
16.04. Šaľa
16.04. Bratislava - Svadba Šimon
10.04. Rajec - Primície Milan Pastierčin
09.04. Žilina - Vysviacka Milan Pastierčin
20.03. Bratislava - Rádio Devín live
29.01. Bratislava - Devínska Nová Ves - Ples

2004

18.12. Malacky - Stanley sólo
26.11. Kysucký Lieskovec
25.11. Bratislava - UPeCe
17.10. Prešov - Fest
16.10. Slaská
26.09. Dolné Naštice
19.09. Veľký Šariš
19.09. Dedinka - Primície Bonaventúra
15.09. Žilina - Vysviacka Bonaventúra
12.09. Tužiná
10.09. Bratislava - Petržalka
04.09. Slaská - Svadba Gelien
28.08. Strážnice - Rozprávkový les
14.08. Biacovce
01.08. Habovka - Festival Stará cesta
31.07. Brezno - Festival
27.07. Trenčianske Teplice
24.07. Námestovo
24.07. Divín
18.07. Tatranská Lomnica - Skauti
17.07. Hriňová - Oslava 50 rokov
10.07. Kremnické Bane - Rozlúčka
05.07. Bolešov - Primície Angelo
26.06. Nevoľné - Diecézne stretnutie
26.06. Turček - Oslava 40 rokov
26.06. Pruské - Festival
19.06. Bratislava - Rača - Račifest
21.05. Piešťany
09.05. Lúčky pri Ružomberku
08.05. Kunešov
02.05. Žilina - Solinky
25.04. Žilina - Vlčince
22.04. Bratislava - UPeCe - Festival
20.04. Bratislava - Ružinov - 9. výročia kapely
18.04. Marianka
03.04. Kremnické Bane - STV Svadba snov
04.03. Nitrianske Rudno
17.02. Prešov - Stanley sólo
08.02. Kysucké Nové Mesto
31.01. Bratislava - Devínska Nová Ves - Ples
30.01. Diviaky nad Nitricou

2003

2002

14.12. Kremnické Bane
13.12. Krahule - Slovenský rozhlas - Michal a Marek
12.12. Malé Ozorovce
30.11. Spišská Belá
23.11. Ružomberok
16.11. Žemberovce
14.11. Čadca
10.11. Blatné Remety - Stanley sólo
09.11. Porostov - Stanley sólo
08.11. Bežovce - Stanley sólo
21.10. Kunešov
20.10. Kremnické Bane
18.10. Žarnovica
13.10. Prešov - Fest
07.10. Morava
20.09. Bratislava - Quo Vadis
15.09. Ihráč
14.09. Hriňová - Korytárky - Svadba
01.09. Trnava Dobrofest
21.07. Námestovo - Stanley sólo
29.06. Nitra - Diecézne stretnutie
21.06. Kremnické Bane - Ples
29.05. Bratislava - UPeCe
29.05. Žilina - Výchovný pre školy
28.05. Žilina - Výchovný pre školy
24.05. Ražňany
19.05. Trstená - Stanley sólo
11.05. Hnúšťa
16.04. Partizánske
10.04. Trnava
13.03. Prešov
03.03. Bratislava
26.01. Bratislava - Devínska Nová Ves - Ples
25.01. Žilina

2001

19.12. Malacky
09.12. Prešov - Sekčov
08.12. Križovany
01.12. Bratislava - Sacrosong
30.11. Bratislava - Verbisti Petržalka
11.11. Podkriváň
09.11. Klín
08.11. Hričov
19.10. Žarnovica
14.10. Prešov - Fest
07.10. Hodonín
15.09. Zuberec - Skanzén - Svadba
14.09. Priechod
02.09. Trnava - Dobrofest
??.08. Bystrá - Michal Hirko sólo
??.08. Bystrá
07.07. Čierny Balog - Primície Marián Turňa
05.07. Hranovnica
05.07. Pribylina

2000

1999

21.12. Bratislava - Mlynské Nivy
15.12. Bratislava - UPeCe
13.12. Žilina
12.12. Prešov - Kapucínfest
07.12. Bratislava - Ružinov - Svätý Mikuláš pre GMA
28.11. Martin
14.11. Ličartovce
13.11. Košice
04.11. Bratislava - Dúbravka - Kapucínfest
30.10. Bratislava - Kalvária - Svadba
26.10. Bratislava - Ružinov - Kapucínfest
16.10. Prešov - Fest
26.09. Trebišov
25.09. Košice
28.08. Kremnické Bane
18.08. Bystrá
14.08. Zázrivá
01.08. Malacky
26.07. Králiky
24.07. Trenčianske Mitice
11.07. Zemné - Primície Norbert Pšenčík
05.07. Stará Turá
27.06. Žilina - Primície Norbert Pšenčík
25.06. Trenčín
20.06. Žilina - Vysviacka Norbert Pšenčík
20.06. Belá - Primície Milan Cesnek
15.05. Súča
09.05. Veľké Ripňany
18.04. Lovča
17.04. Martin
13.04. Bratislava - Zrkadlový háj
11.03. Trnava
06.03. Vyhne
17.01. Trnava

1998

1997

14.12. Malacky
13.12. Skalica
12.12. Senica
11.12. Bratislava - Vajnorská - Videoklipy
07.12. Nováky
05.12. Bratislava - Kapucíni
04.12. Bratislava - Ružinov
11.10. Trebišov - Stanley sólo
03.10. Podjavorník
26.08. Trenčín - Šanca pre lásku
25.08. Púchov - Šanca pre lásku
24.08. Považská Bystrica - Šanca pre lásku
23.08. Čadca - Šanca pre lásku
22.08. Ružomberok - Šanca pre lásku
21.08. Poprad - Šanca pre lásku
20.08. Svidník - Šanca pre lásku
19.08. Prešov - Šanca pre lásku
18.08. Fiľakovo - Šanca pre lásku
17.08. Banská Bystrica - Šanca pre lásku
13.08. Bystrá
09.08. Častá - Stanley sólo
03.08. Veľká Lehota
27.07. Sečovce - Primície Michal Hirko
13.07. Trstená
12.07. Žilina - Vysviacka Michal Hirko
27.06. Bratislava - Kostol sv. Ladislava
23.06. Topoľčany - Stanley sólo
22.06. Žabokreky
13.06. Bratislava - BFO
03.05. Trnava - Lumen
27.04. Devínska Nová Ves
03.03. Bratislava - Krst CD Malý princ
09.02. Bratislava
26.01. Toronto (Kanada) - Stanley sólo
19.01. Winsdor (Kanada)- Stanley sólo
12.01. Bratislava - Baptistický kostol
05.01. Bratislava - Svadba Tomáš Veselovský

1996

15.12. Bratislava - Hlavné námestie
14.12. Rohožník
14.12. Bratislava - Slovenský rozhlas - Relácia o humore
13.12. Považská Bystrica - Stanley sólo
12.12. Bratislava
08.12. Nováky - Sv. Mikuláš
30.11. Nitra - Kňazský seminár
29.11. Bratislava - New sacro song
29.11. Trenčianske Jastrabie
28.11. Žilina
27.11. Podbiel
23.11. Partizánske - Stanley sólo
14.11. Sučany - Väznica
14.11. Žilina - Väznica
13.11. Dubnica - Väznica
12.11. Ilava - Väznica
11.11. Trenčín - Väznica
10.11. Ličartovce
26.10. Štiavnické Bane
19.10. Brodské
05.10. Žiar nad Hronom - Stanley sólo
22.09. Holíč
21.09. Stupava
20.09. Gbely
15.09. Skalica
01.09. Trnava - Dobrofest
21.08. Banská Bystrica
20.08. Žarnovica
19.08. Nitra
18.08. Majcichov
17.08. Považská Bystrica
11.07. Nové Zámky
30.06. Žabokreky - Stanley sólo
21.06. Trnava - Lumen
31.05. Košice - Stanley sólo
01.05. Prešov - Stanley sólo
21.03. Bratislava - Charita
18.02. Svidník
17.02. Michalovce - Saleziáni
17.02. Košice
16.02. Zvolen
11.02. Dvorníky - Ples - Stanley sólo
19.01. Bratislava - DK Zrkadlový háj - Sába

1995

01.12. Bratislava - Šanca pre lásku
19.11. Smrdáky - Šanca pre lásku
17.11. Uhrovec - Šanca pre lásku
23.08. Bratislava PKO - Šanca pre lásku
21.08. Vráble - Šanca pre lásku
20.08. Žarnovica - Šanca pre lásku
19.08. Košice - Šanca pre lásku
18.08. Prešov - Šanca pre lásku
17.08. Spišská Nová Ves - Šanca pre lásku
16.08. Čadca - Šanca pre lásku
14.08. Nová Dubnica - Šanca pre lásku
13.08. Považská Bystrica - Šanca pre lásku
25.06. Michalovce - Festival - Stanley sólo
17.06. Chynorany - Stanley sólo
20.04. Bratislava - Horský park - 1. spoločný koncert


Účet Cavolo
Prima banka IBAN SK77 5600 0000 0059 9866 3002
BIC KOMASK2X